Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, dopravní prostředky, halloween, auta, muži, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, ptáci, hudba, náboženství, přístroje, sport, ženy a dívky, květiny, nástroje a přístroje, nápoje, Vánoce a Advent, hmyz, mapy, stavby, symboly, ovoce atd.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: školství, Nejhranější online hry zdarma, Federace USA, Přehled zkratek a akronymů, Tapety na plochu stavby, odkaz, info, hyperlinky, Svátky, jmeniny, kalendář, F, doporučujeme, F, počítače

Ftipy, kameňáky, frky, černý humor, fórky, fóry

Zkuste vypnout! Ftipy, kameňáky, frky, černý humor, fórky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, černý humor, frky o zvířatech, vtipné básničky apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, země EU, měny, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, obecné zkratky, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Keywords:URL, F, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, V, Luis Suárez, Pozadí na PC zdarma ke stažení, zdroje informací, Přehled formátů souborů, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, multimédia, Státní vlajky zemí, humor

Moudrosti, výroky, přísloví, rčení, myšlenky, moudra, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudrosti, výroky, přísloví, rčení, myšlenky, moudra, úsloví, z kategorií citáty o nenávisti, citáty o přátelství, moudra o dětech, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, rostliny, materiály, politika, účetnictví, sport, internet, nápoje, kultura, cestování, zločin a právo, školství, počítače, technika, matematika, věda, fyzika, příroda, zkratky, ekonomie a ekonomika, psychologie, lékařství a medicína, filozofie, různé atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Informace, všeobecné informace zdarma

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Textařka, Avangard Omsk, Český slavík, Rock ‚n‘ Roll, Nobelova cena, KSČ, Dabérka, Ital, KHL, Komunista, Podnikatelé, Ministr zahraničí, Egypt, Exilový prezident, Fotograf, Američané, Prezident, Novinář, Charta 77, Miliardář, Esejista, Křesťanství, Prezident USA, Císař, Vražedkyně, Antropolog, Textař, Slovák, Vrah, Vojáci, Druhá světová válka, Prezidenti ČR, AIDS, Zpěvačka, Pittsburgh Penguins, Florida Panthers apod.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, ú, linky, Svatební blahopřání a texty, kuriozity, odkazy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Singapore, Slovník pojmů Co je to?, Kliparty zdarma ke stažení, Dopravní značení, Nejhranější online hry zdarma

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, okresy České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, geocaching, obecné zkratky, měny, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, fyzikální jednotky apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Washington, Virginie, Kentucky, Jižní Dakota, Wisconsin, Texas, New Jersey, Západní Virginie, Kalifornie, Vermont, New York, Massachusetts, New Hampshire, Kansas, Rhode Island, Arizona, Wyoming, Maryland, Tennessee, Delaware, Louisiana, Nevada, Florida, Severní Karolína, Connecticut, Missouri atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, evropské země a státy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Afriky, země jižní Asie apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak převést, jak vytvořit, v čem upravit, kterak editovat, jak importovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, jak spustit následující typy souborů: hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, video soubory, dokumenty, koncovky souborů, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, systémové soubory, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Tapety do mobilu, zajímavosti, Super online kvízy, Arsenal FC Premiere League, Stručný encyklopedický slovník, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Webové online hry zdarma, Plzeňské památky, atrakce a pivo, cestování, zdarma, Vlajky spojených států amerických

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, okresy České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, geocaching, obecné zkratky, měny, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, fyzikální jednotky apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, květiny, ptáci, nápoje, rostliny, mapy, přístroje, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, halloween, auta, sport, ovoce, ženy a dívky, jídlo a nápoje, symboly, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, láska atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Tapety do mobilu - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety do mobilu. lze použít v smartphone, mobilní telefon, displej, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, počítač, tablet, mobil, monitor, notebook a pro operační systémy Linux Mint, Lubuntu, Windows 98, Java ME, macOS, Chrome OS, Android, Windows Server 2012, Mac, Windows Me, Windows 7. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, wallpapery, voda a bubliny, noční města, auta, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, hudební tapety, rostliny. Mnoho verzí a velikostí jako širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 2160x3840, 2560x1440, 360x760, 1536x2048, 1440x960, 1920x1200, 320x568, 1024x600, 2048x1080, 393x786, 1280x1024, 375x667, 1280x960, 640x480 atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, tipy, Nejlepší hry pro dívky, Nejlepší online hry zdarma, Online hry zdarma, Obrázky k svátku, obrázková přání, webovky, M, Seznam souborových přípon, webové stránky, Kliparty pro dokumenty, Městské a obecní prapory obcí ČR, Narozeninová přání a přáníčka,

Několik fórů na závěr. Vtip Vojna: Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Zajímavé internetové odkazy
Flags of the world countries
Tipy na zajímavé weby
Obrázek sovětské vajíčko
Partnerské weby
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.