Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, geocaching, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, státy usa, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, země EU, hudební zkratky, obecné zkratky, okresy České republiky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Klíčová slova: humor, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Kliparty pro Office, Onlinovky zdarma, World Flags, R, zeměpis, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Texas hold em poker, Wallpapers na plochu PC, školství, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Adventní magazín

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Wallpapers na plochu PC - full HD pozadí na PC

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, displej, tablet, monitor, smartphone, mobil, počítač, phablet, notebook a pro operační systémy Windows 7, macOS, Windows 2000, Windows Me, Java ME, Red Hat Linux, Windows 95, Slackware, Mac, Windows XP, Apple iOS (iPhone). Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, noční města, zvířata, sportovní pozadí, rostliny, psi a štěňátka, hudební tapety, příroda, krajina, budovy a stavby, wallpapery, Roztomilá zvířátka, auta, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, květiny, kytky. Stahujte v rozlišení 640x480, 1920x1440, 1600x900, 1200x1920, 1536x2560, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 1800x1440, 1152x864, 1680x1050, 768x1024, 1280x1024, 393x786, 360x720, 1366x1024 atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Rčení, úsloví, aforismy, moudra, hlášky, myšlenky, motta

Citáty slavných osobností, Rčení, úsloví, aforismy, moudra, hlášky, myšlenky, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o životě od různých známých osobností.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v monitor, phablet, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, displej, tablet, PC, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows NT, Android, Windows Server 2012, Windows 10, SUSE Linux, FreeBSD, Lubuntu, macOS, Linux Ubuntu. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, wallpapery, 3D a Abstraktní, letadla, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, rostliny, voda a bubliny, budovy a stavby, květiny, kytky, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, auta, zvířata, noční města. Stahujte v rozlišení 1536x2048, 1920x1200, 360x640, 2560x1600, 375x812, 2160x3840, 800x1280, 1280x960, 320x568, 1024x600, 1680x1050, 360x760, 2560x2048, 1152x1920, 1440x960, 1024x768 atd.

Keywords:Dopravní značení, Wallpapery na tablet, Dopravní značení, zdroje informací, Online omalovánky, Vlajky měst a obcí České republiky, URL, webové stránky, Cristiano Ronaldo, Přehled formátů souborů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, info

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Tennessee, Jižní Karolína, Kansas, Delaware, Arkansas, Illinois, New Hampshire, Utah, Oklahoma, Wisconsin, New Jersey, Georgie, Západní Virginie, Iowa, Mississippi, Nevada, Louisiana, Idaho, Maryland, Rhode Island, Kalifornie, Colorado, Severní Karolína, Missouri, Pensylvánie atd.

Adventní magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Santa, Keramika, Wallpaper, Koleda, Adventní neděle, K Vytištění, Vánoční prostírání, Vánoční hvězda, Skleněné ozdoby, Dárky, Květiny, Adventní věnec, Svíčky, K Tisku, Bramborový salát, Silvestr, Křesťanství, Pokrmy, Recepty, Blahopřání, Vánoční koule, Umělý vánoční stromek, Pastýř, Ježíšek, Sám doma, Jarmark, Vídeň, Francouzsky, Borovice, Samolepky, Písnička apod.

Vtipné texty, fóry, černý humor, anekdoty, frky, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fóry, černý humor, anekdoty, frky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O Windows, O škole, O ženách, Frky o tchýních, O Němcích, Frky ze života, O ekonomech apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Anekdoty, kameňáky, vtipy, ftipy, fóry, vtipné texty

Chcete se pobavit? Anekdoty, kameňáky, vtipy, ftipy, fóry, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, černý humor, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné básničky, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, země jižní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

Klíčová slova: linky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přehled zkratek a akronymů, Israel, zadarmo, Vlajky amerických států USA, Slovník pojmů Co je to?, Tapety na plochu Formule 1, Online životopisy, biografie, počítače, multimédia, zdarma

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Animace, Strategie, Stolní a deskové hry, Logické hry, Pro dívky, Karetní hry, Adventury, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Bojové hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti a tak dále.

Síť, inspirace pro volný čas

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím zobrazit, jak vytvořit, jak převést, jak exportovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak otevřít, jak konvertovat, jak spustit, jak importovat následující typy souborů: koncovky souborů, video soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, komprimace dat, grafiku, šablony dokumentů, konfigurační soubory, dokumenty, písma, fonty, obrazy disků apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Starověký Egypt, Dramatik, Kancléř, Faraon, Vládce, Prezidenti, Druhá světová válka, Komunista, Charta 77, Sochař, Česká královna, Závodník, Trenérka, Voják, Washington Capitals, Rakousko-Uhersko, Textařka, Olympijský vítěz, Rock ‚n‘ Roll, Stoletá válka, Češi, Hudba, Avangard Omsk, Pedagog, Country, Dallas Stars, Upálen, Zlatý slavík, Obchodník, Malíř, Vrah, Normalizace, Ministr zahraničí, Čeští králové, Křesťanství, Máj apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: pro děti, kuriozity, hyperlinky, Omalovánky k vytištění, internet, Státní prapory států světa, Online vánoční magazín, Tapety na plochu zbraně, Vlajky měst České republiky, volný čas, A

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Animace, Strategie, Stolní a deskové hry, Logické hry, Pro dívky, Karetní hry, Adventury, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Bojové hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti a tak dále.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: č, V, Státní prapory zemí světa, zajímavosti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Mezinárodní den žen, zábava, cestování, Seznam souborových přípon, internetové stránky, výukové pomůcky, Online web Hry zdarma bez registrace, Omalovánky zdarma ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Bisexuál: Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Best web page
Naše tipy
Omalovánky pro malé děti
Tipy na zajímavé weby
Free hry
Zajímavé internetové odkazy
Seychelles
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.