Partnerské weby, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Internet, síť, volný čas a zábava

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, stavby, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, ovoce, rostliny, láska, auta, Vánoce a Advent, přístroje, mapy, symboly, halloween, osobnosti a lidé, sport, náboženství, věda, zvířata, hmyz, nápoje, muži, zelenina, dopravní prostředky atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: odkazy, Vlajky států USA, Kliparty zdarma, info, Football, Vše o Vánocích, Seznam státních vlajek, humor, FC Bayern Munich, webové stránky, internetové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdarma

Obrázky na PC zdarma ke stažení - tapety na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. lze použít v mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, smartphone, notebook, PC, tablet, displej, monitor, phablet, mobil a pro operační systémy FreeBSD, Windows 98, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 10, Java ME, SUSE Linux, Chrome OS, Windows XP, Linux Xubuntu, OSX. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, voda a bubliny, zvířata, hudební tapety, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, rostliny, letadla, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, noční města. Stahujte ve velikostech 360x720, 640x480, 412x846, hi res 2560x1920, 750x1334, 2560x1600, 1024x768, 1440x960, HD 1280x720, 1080x1800, 1440x2560, 1440x900, 1536x2048, 1152x1920, 2048x1080, 393x786 atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, křesťanství, vlastnosti, přezdívky, nadpřirozené osoby, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, mytologie, zločin a právo, státní správa, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, podnikání a podnikatelé, lékařství, poruchy, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy atd.

Informace, volný čas a zábava

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, ženy a dívky, věda, mapy, rostliny, osobnosti a lidé, květiny, ptáci, přístroje, stavby, zvířata, halloween, hudba, symboly, Vánoce a Advent, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, láska, dopravní prostředky, zelenina, nápoje, auta atd.

Keywords:Dopravní značky, B, tipy, č, Křesťanské omalovánky k vytištění, F, hyperlinky, Pozadí na PC, Velikonoční textová blahopřání, Slovník pojmů Co je to?, webovky, Životopisy slavných osobností

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států New Hampshire, Maryland, Západní Virginie, Alabama, Kalifornie, Iowa, Minnesota, New Jersey, Mississippi, Connecticut, Missouri, Kentucky, Ohio, Florida, Illinois, Nebraska, Kansas, Rhode Island, Arizona, Montana, Tennessee, Havaj, Texas, Michigan, Wisconsin, Indiana atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Spisovatel, Dallas Stars, New Jersey Devils, Kněz, KHL, ČSSD, Angličané, Hejtman, Dabérka, Producent, Česká královna, Pittsburgh Penguins, Válka, Čeští králové, Ministr zahraničí, Kladno, NHL, Češi, Protektorát, Country, Novinář, Český slavík, Zpěvačka, Prezidenti USA, Philadelphia Flyers, Lord, Hudebnice, Miliardář, Státník, Romantismus, Fotograf, Egypt, Zpěvačky, Textařka, Hokej, Masový vrah apod.

Klíčová slova: kuriozity, Online hry zdarma, Dopravní značení, Vlajky bývalých států, zajímavosti, zeměpis, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přáníčka nejen k narození dítěte, Přehled souborových přípon, Městské a obecní prapory obcí ČR, Hry pro kluky, internet

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, vojenské hodnosti, země EU, geocaching, okresy České republiky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, týmy NHL, obecné zkratky, hudební zkratky, politické strany a hnutí apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat, v čem spustit, jak importovat, jak spustit soubory z následujících kategorií: obrazy disků, internet a web, písma, fonty, dokumenty, systémové soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, video soubory, koncovky souborů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Síť, volný čas a zábava

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

černý humor, ftipy, vtipy, fórky, vtipné texty, fóry

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, vtipy, fórky, vtipné texty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Slovácích, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O mužích, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O důchodcích, O Somálcích, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O Němcích, O Chucku Norrisovi apod.

Fóry, černý humor, kameňáky, vtipy, fórky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, černý humor, kameňáky, vtipy, fórky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, kameňáky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, černý humor, vtipné citáty, vtipné básničky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí apod.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové hry, Akční hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Bojové hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Animace, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Karetní hry, Závody aut a tak dále.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, ú, Flags of the World states and countries, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zdroje informací, Staré hry online, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, odkaz, Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, vojenské hodnosti, země EU, geocaching, okresy České republiky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, týmy NHL, obecné zkratky, hudební zkratky, politické strany a hnutí apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat, v čem spustit, jak importovat, jak spustit soubory z následujících kategorií: obrazy disků, internet a web, písma, fonty, dokumenty, systémové soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, video soubory, koncovky souborů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Vánoční online hry, Oddechové, parkování - parkovačky, Sportovní, Strategie, Velikonoční hry, Pro dívky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Střílečky a podobně.

Vánoční web - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francouzsky, Přáníčko, Pokrmy, Film, Adventní neděle, Řetězy, Štóla, SMS, Rumové řezy, Vosí hnízda, Vánoční koule, Windows, Papírové ozdoby, Televize, Jesličky, Vídeň, Nový rok, Adventní kalendář, Brambořík, Text, Tapeta, Vánoční hvězda, Vykrajovátka, Tichá noc, Svíčky, Vánoční stromeček, Lindt, Vánoční punč, Pro děti, Umělý vánoční stromek, Linux apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Pozadí na plochu PC - pozadí na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro displej, phablet, notebook, PC, ultrabook, smartphone, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, monitor a pro operační systémy Windows 10, OSX, Mac, Windows Me, Chrome OS, Red Hat Linux, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Slackware, Linux Xubuntu. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, nature - příroda, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, ptáci, velkoměsta a noční život, motorky, tenisté a tenistky, Formule 1, fantasy, Rally, závody aut, fraktály, sportovní a závodní auta, free wallpapers, zvířata. Zvolte si z rozměrů 1152x864, 768x1024, 1800x1440, 1536x2560, 1920x1280, 1366x768, 320x568, 854x480, 1600x2560, 360x760, 375x812, 1920x1200, 1920x1080, 1280x768, 2160x3840, 412x846 atd.

Klíčová slova: školství, počítače, linky, Onlinovky zdarma, Online hry zdarma, Livre de coloriage, Vlajky amerických států USA, pro dospělé, weby, zábava, Prapory všech zemí světa, Vlajky měst České republiky, World countries and flags,

Několik fórů na závěr. Vtip Ty jsi ale šmejd!: Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Další odkazy:

Naše tipy
Texty blahopřání
Zajímavé internetové odkazy
Syria
Tipy na zajímavé weby
Antigua and Barbuda
Partnerské weby
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.