Naše tipy pro děti i dospělé

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Deskovky, Logické hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Adventury apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Anekdoty, fórky, kameňáky, černý humor, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, fórky, kameňáky, černý humor, ftipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné hádanky, černý humor, kameňáky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční koledy, Bramborový salát, Vinná klobása, Tapeta, Vykrajovátka, Blahopřání, Wallpaper, Ohňostroj, Adventní kalendář, Vídeňský punč, LED svíčky, Monitor, Perníčky, Vánoční svařák, Vánoční punč, Kuba, Skleněné ozdoby, Plzeň, Jmelí, Stromeček, Píseň, Sněhulák, Bůh, Vánoční ozdoby, Osvětlení do oken, K Vytisknutí, Kavkazská jedle, Atmosféra, Neviňátko, Šišky, Slámový adventní věnec apod.

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, P, Online adventní magazín, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, webovky, Online testy zdarma, Ilustrační obrázky, Country flags, humor, Pozadí na plochu počítače, Webové online testy zdarma, URL

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Informace pro děti i dospělé

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Pozadí na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro počítač, tablet, PC, mobilní telefon, ultrabook, mobil, smartphone, notebook, monitor, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Java ME, Red Hat Linux, Linux Fedora, Windows 7, Windows 10, SUSE Linux, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 98. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, vesmír, planety, galaxie, zvířata, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, rostliny, noční města, sportovní pozadí, hudební tapety, květiny, kytky, dopravní prostředky, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, letadla, 3D a Abstraktní. Dostupná rozlišení jsou 1280x960, 1080x1800, 1200x1920, 1536x2560, 360x760, HD 1280x720, 2560x1600, 1800x1440, 375x667, 1440x900, 1680x1050, 1600x2560, 2560x2048, 1920x1200, 1280x854, 1440x2560 atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Keywords:Prapory českých měst, Online hry zdarma, multimédia, zeměpis, Křesťanské omalovánky k tisku, zadarmo, A, Seznam přípon a koncovek souborů, Přání k narozeninám, Pozadí na PC, zajímavosti, Nejhranější hry online

Pozadí na PC - tapety na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC. doporučujeme pro tablet, phablet, mobilní telefon, PC, počítač, displej, monitor, notebook, mobil, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Slackware, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Red Hat Linux, Chrome OS, SUSE Linux, Mac, Windows NT, Linux Mint. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií květiny, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, zvířata, oceán, moře, pláže, ptáci, fraktály, flóra, stromy, fantasy, Formule 1, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, motorky, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1152x768, 1080x1920, 1600x1200, 1080x1800, 1536x2560, 320x568, 1920x1440, 854x480, 640x480, 2560x1920, 1600x2560, 1920x1200, 360x640, 375x667, 375x812, 1366x768 atd.

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Náš tip pro děti i dospělé

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, volný čas, Cayman Islands, tipy, Státní vlaječky, prapory, pro dospělé, Filmy, natáčení, střih, Kliparty zdarma ke stažení, Super free web games zdarma, zábava, linky

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Síť pro děti i dospělé

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Oklahoma, Vermont, Severní Dakota, New York, Iowa, Missouri, Nevada, Michigan, Florida, Havaj, Virginie, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Kalifornie, Maine, Maryland, Louisiana, Oregon, Indiana, Massachusetts, Wisconsin, Aljaška, New Jersey, Rhode Island, Ohio atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy apod.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Nejlepší hry pro dívky, školství, Obrázek Servírka, Free game online hry, weby, PC pozadí pro Windows, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Online adventní magazín, webové stránky, počítače

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Animace, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Akční hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Pro dívky, Strategie, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Karetní hry, Hry pro děti, Závody aut, Střílečky a tak dále.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Strategie, Oddechové, Karetní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní a podobně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, internetové stránky, odkazy, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky států severní Ameriky, Hry pro nejmenší online, zdarma, Životopisy slavných osobností, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky měst a obcí České republiky, kuriozity, Obrázky k vybarvení,

Několik fórů na závěr. Vtip Drsné odmítnutí: Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Přání a blahopřání
Partnerské weby
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Tipy na zajímavé weby
Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.
Doporučené odkazy
Obrázky k jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.